Як записати програму на касету за допомогою Datasette та "SD2IEC with browser cartrige".

Commodore VIC, PET, C64, C128 та інші 8-бітні компьютери Commodore

Модератор: alvis

Відповісти
val_dp
Повідомлень: 138
З нами з: 06 квітня 2023, 18:41
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 186 разів

Як записати програму на касету за допомогою Datasette та "SD2IEC with browser cartrige".

Повідомлення val_dp »

Підготовка.
В кореневий каталог SD карти записав програму копіювання Copy235.prg та файли, які бажаю записати на касету. Для запису вибирав файли .prg невеликого розміру. Скопіювати потрібні файли в кореневий каталог флешки можна безпосередньо на Connodore 64, використовуючи файловий браузер "SD browser" з меню пристрою "SD2IEC with browser cartrige". Клавішею F5 копіюємо в корінь карти, клавішею F6 коректуємо ім'я програми, яку будемо копіювати на касету - убираємо розширення файлу, та, за необхідністю, змінюємо ім'я на коротше та зручне для введення з клавіатури.
Копіювання.
Запускаємо Copy235.prg. Клавішею "С" можна вивести вміст дискети. Вибираємо "COPY DISK TO TAPE". Вводимо ім'я файлу, який бажаємо записати на касету. Якщо такий файл є на диску, через деякий час, потрібний для його завантаження, запропонує запустити запис, та вибрати чи писати в турбо-режимі (я пробував писати без турбо режиму). Почнеться запис. Під час запису, нажаль, відображається лише білий екран, немає ніякої індикації ходу процесу. Після закінчення запису запитає чи бажаємо записати цей саме файл ще раз.
Відповісти

Повернутись до “Commodore”