Apple IIc - ремонт

Модератор: alvis

val_dp
Повідомлень: 138
З нами з: 06 квітня 2023, 18:41
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 186 разів

Re: Apple IIc - ремонт

Повідомлення val_dp »

monoxrom писав: 22 березня 2024, 20:06
val_dp писав: 22 березня 2024, 17:21
monoxrom писав: 22 березня 2024, 16:55 А можна ще викласти саму прошивку для готека під ейпл2/агат?
Я так розумію що з цією прошивкою, готек більше нічого іншого вже не зможе грузити?
Я окремо прошивки не маю (чи існує вона взагалі?). Ось тут опис, як це зробити за задумом автора HxC2001.
viewtopic.php?p=952#p952
А як ви підключили готек до агата? тоді не треба ніякої прошивки?
Я кажу про те, що немає прошивки в окремому вигляді (у вигляді окремого файлу) - так, щоб взяти їЇ та викласти в форумі. Є деякий алготитм отримання їЇ у автора, та "завантаження" в Gotek.
Так, для Apple II (Агат) треба замовляти особливу прошивку.
Аватар користувача
alk0v
Адміністратор
Повідомлень: 202
З нами з: 05 квітня 2023, 19:04
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 155 разів

Re: Apple IIc - ремонт

Повідомлення alk0v »

Ще трішки додатків по темі.
1 - Блок живлення, коли я вперше намагався запустити цей комп, мій зовнішній блок живлення просто уходив в захист. Ситуація повторилася, коли я зібрав до купи повністю робочий комп. Виявилося, що між транзисторами та корпусом, до якого вони власне прикручені, має бути ізоляційна прокладка, якої не було, коли я його розбирав. Можливо хтось вже намагався його ремонтувати, та забув її, бо іншого пояснення я не маю.
appleiic_powersupply_isolation.jpg
2 - Передостання прошивка HxC дійсно вирішила проблему конфлікту між зовнішнім та внутрішнім дисководами, то ж вдалося завантажитись з зовнішнього емулятора та зробити копію на фізичну дискету. А остання версія, яка, доречі, вийшла лише 3 дні тому, ще й підтримує образи дискет напряму без конвертації в HFE формат.

Код: Виділити все

-------------------------------------------------------------------------------
30 May 2024 : Firmware STM32/AT32 USB HxCFloppyEmulator v5.2.2.1a

    - Apple II Support : Direct .dsk, .do, .po files images support.

-------------------------------------------------------------------------------
20 March 2024 : Firmware STM32/AT32 USB HxCFloppyEmulator v5.2.1.6a

    - Apple II Support : Drives conflict issues on machines with more than a drive fixed.
https://hxc2001.com/docs/gotek-floppy-e ... nload.html
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Співзасновник Software & Computer Museum
Відповісти

Повернутись до “Apple II”