Юниор ПК ФВ-6506 [загальна тема]

ЕОМ та ПЕОМ, що вироблялися в СРСР та країнах РЕВ
Аватар користувача
monoxrom
Повідомлень: 173
З нами з: 05 квітня 2023, 17:45
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 119 разів

Re: Юниор ПК ФВ-6506 [загальна тема]

Повідомлення monoxrom »

Одним словом Юніор запускається.

Мій запускається так, включаєте живлення - на екрані нічого немає. Клацаєте тумблером біля роз'єму розширення в якусь одну сторону, виключаєте комп'ютер і зразу включаєте знову і він працює!
Контакти тумблера заведені на ліву сторону плати, один провід йде на транзистор який управляє магнітофоном.
Думаю тут реалізовано щось таке, що комп'ютер "включається" автоматично коли починає працювати магнітофон.
Надіюся скоро я перевірю цю теорію і вона підтвердиться.

Далі питання зі шнурами, аудіоданих і управління. Я подивився які контакти використовуютьсяя на маяку-233 і які використовуються на розємі ду2 на юніорі. І дійшов висновку що шнур треба робити прямий. Без всяких змін контактів.
Так само і аудіошнури.

Ось склав замальовку, можливо вона комусь колись допоможе
junior.png
І зразу за цим хороший чоловік з ніком "oracleua" (не знаю чи є він тут на форумі) Підкинув мені ідею що шгури треба було подивитися в документації від комп'ютера "Арго", так як він наступник "Юніора"
І дійсно там є розпайка і ще під різні магнітофони. Тут видно чим відрізняється управління 231 маяка від 233-го.
DU.jpg
Шнур управління спаяв, тепер чекаю на 5-типінові дін конектори які я забув замовити, їдуть з китайщини...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Колишній СРСР”