IPS Екран до GameBoy DMG-01

Ігрові консолі та пристрої у всьому їх різноманітті
Відповісти
Аватар користувача
alk0v
Адміністратор
Повідомлень: 202
З нами з: 05 квітня 2023, 19:04
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 155 разів

IPS Екран до GameBoy DMG-01

Повідомлення alk0v »

Розповім про ще одну модифікацію.
Потрапив до мене класичний Gameboy з полосатим екраном, та в досить ганебному стані. Був жовтий та брудний.
Екран вдалося відновити пропаявши контакти, хоча якість зображення там таке собі і задоволення від гри не приносить.
gameboy_ips01.jpg
gameboy_ips02.jpg
Але була ще одна проблема - не працювала частина кнопок. Завдякі схемі вдалося зясувати, що на платі пошкоджені доріжки, і, схоже, під екраном.
Зняти екран і не пошкодити шлейфи доволі складно, мені це не вдалося, тому плату з екраном можна було вважати мертвою.
Я з самого початку планував замінити екран, тому і шукав потроху напівробочий Gameboy, на якому б це можна було зробити.
DMG-LCD-06.pdf
Далі власне про мод. Він доволі простий у виконанні та не потребує паяння.
Комплект замовляв на алі за 59$. Там є ще з новим корпусом за 72, але я залишив оригінальний.
2.6 inches DMG GB high brightness LCD

Оригінальний корпус потребує невеличих дороблень, отвір під екран треба розширити на 3мм з правого боку.
Далі все збирається на шлейфах та роз'ємах.
gameboy_ips03.jpg
gameboy_ips04.jpg
gameboy_ips05.jpg
Замість регулятора контрасту на новій платі стоїть щось на кшталт джойстику, рухи вверх та вниз регулюють яскравість підсвітки, а натискання має деякі додаткові функції
На 1 секунду - вмикає індикатор рівня заряду батареї, який показується на декілька секунд при ввімкнені консолі у верхноьму рядку екрану.
На 3 секунди - завантажити пресет
На 5 секунд - вхід в меню, де можна налаштувати позицію екрану по вертикалі, палітру для кожного з 3 кольорів Gameboy, ввімкнути "сканлайни". Всі ці налаштування можна зберегти в одному з 8 пресетів.
gameboy_ips06.jpg
gameboy_ips07.jpg
Враження від гри приємні, планую брати в дорогу, щоб пограти :)
gameboy_ips08.jpg
gameboy_ips09.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Співзасновник Software & Computer Museum
Відповісти

Повернутись до “Приставки та інші ігрові пристрої”