Norton Antivirus, шукаю старі обновлення у вигляді exe файлів

Пошук, обмін посиланнями, питання щодо застарілого програмного забезпечення
Відповісти
Аватар користувача
monoxrom
Повідомлень: 173
З нами з: 05 квітня 2023, 17:45
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 119 разів

Norton Antivirus, шукаю старі обновлення у вигляді exe файлів

Повідомлення monoxrom »

Привіт
Загалом все думаю зрозуміло з назви.
Приємно на старому комп'ютері мати антивірус, бо коли запускаєш різний софт з інших старих компів, часто можуть полізти віруси і буде біда, яку до того ж не зразу помітно (((
Зараз поставив собі на перший пентіум з віндовс 98 пакет norton works 2003
Там є вбудований нортон антивірус з базами за 2002 рік.
В принципі для досівських програм це нормально і актуально, не думаю що було багато досівських вірусів після 2002 року.
Але як завжди хочеться трохи більшого.

Памятаю колись, коли ще були активні версії нортон антивірус 2000 - 2004 Знаю точно бо користувався ними і ставив клієнтам. То у ті часи на сайті сумантека була можливість скачати exe файли з антивірусними базами.
І потім ці файли локально обновляли антивірус на комп'ютерах де не було інтернету.
Мені здається що ці файли працювали на 10-ти річному софті. Тобто у 2010 році ще були актуально програми обновлювачі до нортон антивірус 2000.
Але скоро вони то все закрили, я вже не памятаю точно, чи не стало локальних баз у вигляді ексе файлів чи взагалі антивіруси з того перестали обновлятися...

Загалом питання в тому чи часом не знає хтось де можна скачати оті старі файли, обновлення антивірусних баз? може десь є колекція цього?
Відповісти

Повернутись до “Програмне забезпечення”