[monoxrom] Мої знахідки на чужині)

Описи, поради, ремонт, експлуатація старих IBM PC-сумісних ПК
Відповісти
Аватар користувача
monoxrom
Повідомлень: 173
З нами з: 05 квітня 2023, 17:45
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 119 разів

[monoxrom] Мої знахідки на чужині)

Повідомлення monoxrom »

Більшості з вас відомо що зараз я перебуваю за межами України.
Тож буду тут публікувати те що мені вдалося знайти у Німеччині на тему старих комп'ютерів :)
Звичайно часи уже не ті щоб шукати щось дійсно хороше, та і якщо хтось щось десь викине то воно швидко дістає ноги бо народу тут багато і тягнуть все що бачать чи треба воно їм чи ні ))))

Сьогодні мені віддали комп з фірми за метрів 50 від місця де я живу. Там є якесь виробництво і вони до тепер юзають пентіуми 2 щоб управляти якимось обладнанням
Тож я забрав старіший компік на базі пентіум про! :) Сам процесор 200 мгц, стан чудовий, завжди стоявбез термопасти просто рідний кулер поставлений "на сухо"
Памяті 64 мб, дві планки сімм72 по 32 мб
Материнська плата ASUS P/I-P6NP5 з шиною Mediabus
Відеокарта Matrox MGA з 4 мб памяті.
Вінчестер сказі на 3,5 гб... Материнська плата хоч і АТ але стоїть в корпусі АТХ стандарту з заглушкою для АТ материнок. БЖ АТ на 250 ват! Клавіатура черрі.
Компютер не був брудним, трохи пробув порохи і все запрацювало.
Встановлено дві системи віндовс 95 і НТ 4,0

Тестовий монітор у мене є, вчора забрав за дякую по безплатних оголошеннях.
Лишилося знайти десь комівську мишку ))))
Кілька фото:
20230501_113818.jpg
20230501_113821.jpg
20230501_122453.jpg
20230501_122501.jpg
20230501_135305.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
alk0v
Адміністратор
Повідомлень: 202
З нами з: 05 квітня 2023, 19:04
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 155 разів

Re: [monoxrom] Мої знахідки на чужині)

Повідомлення alk0v »

Так а шо з цього тобі віддали? Весь комп чи ти тільки корпус використав?
Співзасновник Software & Computer Museum
Аватар користувача
monoxrom
Повідомлень: 173
З нами з: 05 квітня 2023, 17:45
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 119 разів

Re: [monoxrom] Мої знахідки на чужині)

Повідомлення monoxrom »

alk0v писав: 04 травня 2023, 23:34 Так а шо з цього тобі віддали? Весь комп чи ти тільки корпус використав?
Так це все що на фото, воно уже в мене "вдома". Лишилося лише мишку комівську знайти бо без мишки важко, а пс/2 немає виноски :(
Ще потім попрошу когось зі знайомих якихось ігор накачати, заархівувати це на пароль і закнути кудись на гугл диск, щоб я собі міг спокійно закачати :) Але ще не знаю як на цей комп щось перенести. Дискет і дисків я не маю.
Треба знайти десь ідешний жорсткий диск і шлейф. Тоді я зможу ідешний диск підключити по УСБ до нового компа (маю перехідник усб-іде) Скину туди файли, а потім підключу до компа як другий диск
Аватар користувача
Babasha
Повідомлень: 115
З нами з: 03 квітня 2023, 22:22
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 60 разів

Re: [monoxrom] Мої знахідки на чужині)

Повідомлення Babasha »

monoxrom писав: 04 травня 2023, 23:43
alk0v писав: 04 травня 2023, 23:34 Так а шо з цього тобі віддали? Весь комп чи ти тільки корпус використав?
Так це все що на фото, воно уже в мене "вдома". Лишилося лише мишку комівську знайти бо без мишки важко, а пс/2 немає виноски :(
Ще потім попрошу когось зі знайомих якихось ігор накачати, заархівувати це на пароль і закнути кудись на гугл диск, щоб я собі міг спокійно закачати :) Але ще не знаю як на цей комп щось перенести. Дискет і дисків я не маю.
Треба знайти десь ідешний жорсткий диск і шлейф. Тоді я зможу ідешний диск підключити по УСБ до нового компа (маю перехідник усб-іде) Скину туди файли, а потім підключу до компа як другий диск
PCI USB контроллер - желательно на чипе NEC
Аватар користувача
monoxrom
Повідомлень: 173
З нами з: 05 квітня 2023, 17:45
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 119 разів

Re: [monoxrom] Мої знахідки на чужині)

Повідомлення monoxrom »

PCI USB контроллер - желательно на чипе NEC
Ну так але тоді і треба вінду 98 щоб вона усб нормально бачила... І якщо її скачати ще можна і записати, я тут УСБ сідюк маю і на старому компі є сідюк. То проблема десь сам фізичний диск сд-р купити )))
Краще через вінт писати все...
Аватар користувача
monoxrom
Повідомлень: 173
З нами з: 05 квітня 2023, 17:45
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 119 разів

Re: [monoxrom] Мої знахідки на чужині)

Повідомлення monoxrom »

По оголошенню вицапав в сусідньому містечку монітор Асер 15 дюймів. Гарно збережений, білий, всі шнури є, колонки на борту
mon.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “IBM PC-сумісне. До 2000 року включно”